Mekanik, kaporta, boya, elektirik, camkilit, rot balans ve detaylı temizlik
MARKALARIMIZI GÖR
GÜNCEL KAMPANYALAR
MEKANİK
Periyodik bakımların eksiksiz uygulanması aracınızı arızalardan koruyacaktır. Olası arıza durumunda, sorun aracın kendi teknolojisine uygun olarak tespit edilir ve doğru müdahale yapılır. Motor , şanzuman , ön takım vb. noktaların bakım onarım işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün bu işlemler orijinal yedek parça, orijinal ekipman ve teknik eğitimli uzman kadromuz ile gerçekleştirilmektedir. Araçta meydana gelen bir arızanın onarımı en kısa sürede, en uygun maliyette ve en kalıcı şekilde yapılması müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem nedeniyle önceliğimizdir.
KAPORTA
Son teknoloji ekipmanlarımız ve eğitimli uzman kadromuz ile Karoser ve şase doğrultma işlemlerini gerçekleştirmekte ve hasarlı araçlara orijinalinden ayırt edilemeyecek görünüm kazandırmaktayız.
BOYA
STANDOX işbirliği ile standartlara uygun olarak gerçekleştirilen profesyonel boya uygulamasıyla orijinalinden ayırt edilemeyecek renk, kalite ve dayanıklılığı garantilemekteyiz..
ELEKTRİK
Araçlarımızda kullanılan tüm elektrik aksamının kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmakta olup, gerekli onarımlar fabrikaların belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak yapılmaktadır.
CAM KİLİT
Araçların aerodinamik yapıları konusunda uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmekte olup, kapı ve cam rüzgar sesleri fabrika ölçülerine göre ayarlanmaktadır. Ayrıca kapı fitilleri ve plastik akşamların bakımları yine servisimizde yapılmaktadır. Cam değişimi uzman ekibimiz ve kaliteli sarf malzemelerle yapılmaktadır.
ROT BALANS
En son teknoloji Hunter marka rot ayar cihazı ile araçların en hassas şekilde ön düzen ayarları yapılmaktadır. Aynı zamanda Pirelli , Good Year ve Michelin markalarının lastik tedariği firmamız tarafından yapılmaktadır.
DETAYLI TEMİZLİK
Meguar’s otomobil boyalarını; olumsuz etkilerinden koruyan ve yoğun boya temizliği, Parlatma, Çevre ve Doğa koşullarının, UV Koruma ve Periyodik Bakım sistemlerini içeren, araçların ihtiyacına göre birkaç aşamada gerçekleştirilen bir uygulama sistemidir.

Meguar’s, araç içi temizleme uygulamasıyla kir ve lekeler temizlenirken deri koltuklar ve vinil yüzeyler antistatik korumaya tabi tutulur ve böylelikle bu yüzeylerde sürtünme minimuma indirilerek aşınma ortadan kaldırılmış olur.
YETKİLİ SERVİSLİĞİNİ
YAPTIĞIMIZ MARKALARIMIZ
ÖZEL SERVİSLİĞİNİ
YAPTIĞIMIZ MARKALARIMIZ
MARKALARIMIZ