Master Otomotiv uzman personeli ile orijinal yedek parça temininde müşterilerine geniş imkanlar sunmaktadır.Yetkili servisi olduğu Alfa Romeo, Jeep, Chyrsler, Dodge ve Lancia markalarının yedek parçalarını geniş bir biçimde (%96 karşılama oranı) stoklarında bulundurmaktadır.

Stoklarda bulunmayan özel parçaları ise Avrupa ve Amerika’daki çözüm ortaklarından hızlı bir şekilde temin etmektedir.

Amerika’da imal edilen diğer üreticilerin (Cadillac, Lincoln, Ford, Chevrolet, Hummer, ve Pontiac) orijinal parçalarını azami üç haftada Amerika stoklarından temin etmektedir.
JEEP AKSESUARLARIMIZA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
MOPARAKSESUAR
Yedek Parça ile ilgili sorularınızı ve isteklerinizi 0535 490 64 79 numaralı telefonumuzu arayabilir veya whatsapp’tan yazabilirsiniz.
ARACINIZ HER İHTİYACI BURDA

Master Service, araçlarına yedek parça arayanlar için en uygun yedek parça fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Motor, kaporta, tampon, dikiz aynası, kapı, keçe, bilya, fren balatası, bijon, direksiyon, kayış ve gergi gibi tüm yedek parçaları rahatlıkla bulabileceğiniz Master Service, uygun fiyat garantisini de siz müşterilerine veriyor.

24 yıllık bilgi ve deneyimi ile uzun zamandır siz araç severlere hizmet veren Master Service, tedarik ettiği jeep yedek parçalarını sektörün en uygun fiyatlarıyla sunmaya devam ediyor.

Master Service, yenilikçi uygulamalarla otomotiv yedek parça sektöründe, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yedek parçaları temin ederek Maslak’ta bulunan Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde hizmet veriyor.SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

Gün geçtikçe gelişen yedek parça teknolojisini takip ederek en son modeller için üretilen tüm aksesuar ve yedek parça çeşitlerini bünyesinde barındıran Master Service, orijinal parça, jeep yedek parça ve aksesuarları bütçenizi aşmayacak fiyatlarla beğeninize sunuyor.

İster aracınızdaki bir arızayı gidermek amacıyla, isterseniz de aracınızın tarzını kendi yaşam tarzına benzetmek için uğrayacağınız serviste, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sizin için faydalı olacaktır.SON ON YILIN BİRİNCİSİ

Son on yılın kesintisiz Lancia, Jeep ve Alfa Romeo bayileri arasında müşteri memnuniyeti ve servis performansında Türkiye birincisi olan Master Service, mekanik, elektrik elektronik, lastik bakımı, rot ve balans ayarı, kaporta, boya, temizleme, detaylı iç ve dış temizlik, cam kilit gibi konularda hizmet vermektedir.

Master Service’in eğitimli, titiz ve uzman kadrosu ile araçlarınıza son teknoloji ürünlerle bakım ve servis hizmetleri sunulmaktadır. Servisin her aşamasında, uzman ve deneyimli servis personelleri ile çalışan Master Service, kusursuz hizmetleriyle müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyerek sektörün öncü firmalarından biri olarak tanınmaktadır.

Son teknoloji ve aracın sağlığına uygun malzemeler kullanılarak otomobilinizin iç ve dış bakımını zarar vermeden gerçekleştiren Master Service, aracınızı ilk günkü güzelliğini de ulaştırmaktadır. Aracınızı, güvenilir, işinde başarılı ve titiz bir firmaya emanet etmek istiyor, son teknoloji aksesuar ve yedek parçalarla aracınızın bütünlüğünü tamamlamak istiyorsanız sizleri mutlaka Master Service’e bekliyoruz.NELER YAPIYORUZ?

Master Service, jeep yedek parça, orijinal parça ve orijinal aksesuar temininin yanı sıra ayrıca servis hizmeti ile de sizlere kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunuyor.

Aracınızın periyodik bakımlarının yanı sıra temizliğini de uygun bir şekilde yapan Master Service, olası arıza gibi durumlarda aracın modeline ve teknolojisine uygun olarak sorunu tespit eder ve zamanında doğru müdahalelerde bulunur. Tüm bu işlemler sırasında uzman kadrosuyla çalışan servis, orijinal ekipman ve orijinal jeep yedek parçaları ile hizmetini gerçekleştirir.

Araçta ortaya çıkan arıza Master Service ile en kısa süre ve uygun fiyatta gerçekleştirilir. Son teknolojiye uygun ekipmanlarla müdahalede bulunan Master Service eğitimli kadrosu sayesinde karoser ve şase doğrultma işlemlerini de orijinalinden ayırt edilemeyecek bir görünüm kazandırarak gerçekleştirir. Servis ayrıca Standox iş birliği ile tüm standartlara uygun olarak gerçekleştirilen profesyonel boya uygulaması ile araca renk, kalite ve dayanıklılık vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Master Service, araçlarda kullanılan tüm elektrik aksamının kontrollerini işinde uzman ve eğitimli bir kadro ile yapar.

Bunun yanı sıra araçtaki gerekli tamirler, fabrikaların belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Master Service, araçların aerodinamik yapıları konusunda uzman ekibi ile kapı ve cam rüzgar seslerini fabrika ölçülerine göre ayarlar.

Kapı fitilleri ve plastik aksamların bakımlarını yaparken, cam değişimini de uzman ekibine ve kullanılan kaliteli sarf malzemelere emanet etmektedir. Son teknoloji Hunter marka rot ayar cihazıyla araçların ön düzen ayarlarını hassas bir şekilde yapan Master Service, aynı zamanda Pirelli, Good Year ve Michelin markalarının da lastik tedariğini gerçekleştirmektedir.

Öte yandan Meguar’s otomobil boyalarını, olumsuz etkilerden koruyan ve yoğun boya temizliği, parlatma, çevre ve doğa koşullarının, UV ışınlarından koruma ve periyodik bakım sistemlerini içeren araçların ihtiyacına göre birkaç aşamada gerçekleştirilen uygulamayı da yapan Master Service, ara içi temizleme uygulamasıyla da kir ve lekeleri temizleyerek aracınızı ilk günkü güzelliğine geri getirir.HER İHTİYACA CEVAP BU FİRMADA

Aracınız sizin için önemliyse ve güvenilir bir servis arıyorsanız, uygun fiyat ve kaliteyle birlikte hizmet veren Master Service sizlere göredir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Master Service, aracınızın ihtiyacı olan her şeye cevap verebilecek kapasitede bir firma olduğu için sizi asla pişman etmez.

Kurulduğu zamandan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı servis ilkesi ile çalışan Master Service, zaman içinde yaptığı atılımlarla da liderliğe ulaşmış bir firmadır. Bugün 3 bin metrekarelik kapalı bir alanda Alfa Romeo, Jeep, Chrysler, Dodge ve Lancia markalarına verdiği yetkili servis hizmetlerinin yanı sıra yeni teknoloji Amerika araçlarına da TSE standartlarında üst düzey bakım yapan Master Service, birçok kampanyasını da müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Oldukça uygun fiyatlara, arayıp da bulamadığınız aksesuar ve jeep yedek parçalarını bulabileceğiniz Master Service, sizlere aracınızın uzun vadede sağlamlığının da garantisini vermektedir.

Araçlarınızı arazi şartlarına uygun hale getirecek tüm ekipmanları ve alanında uzman kadrosunu bünyesinde barındıran Master Service, aracına önem veren herkesin mutlaka uğraması gereken bir firma konumundadır. Aracınızı seviyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız Master Service’i seçin…
YETKİLİ SERVİSLİĞİNİ
YAPTIĞIMIZ MARKALARIMIZ
ÖZEL SERVİSLİĞİNİ
YAPTIĞIMIZ MARKALARIMIZ
MARKALARIMIZ